İletişim Bilgileri

Sedef Tarım Mühendislik

  • Yetkili Kişi: Niyazi Sögüt
  • Telefon numarası: +90 (551) 205-24-61
  • +90 (545) 519-64-83
  • Adres: saha mah. taşköprü cad. no:12/b, nizip, Gaziantep, 27700, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

SEDEF TARIM MÜHENDİSLİK OLARAK ;

MİSYONUMUZ

Birçok kaliteli markanın distribütörlüklerini elinde bulunduran toptan ve perakende satışı, yerinde veya internet üzerinden gerçekleştiren Sedef Tarım Mühendislik kurumsal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Sahip olduğumuz geçmişimizden güç alarak; modern tarıma yönelerek birim alandan daha fazla verim almayı ve çiftçilerimize minimum masrafla maximum fayda vermeyi hedefleyen Sedef Tarım Mühendislik sahip olduğu uzman kadrosuyla kimyevi gübre ve tohum tedariğini en kaliteli şekilde yapmak, ürünlerin müşterilere en kısa sürede ulaşımını sağlayacak satış ve sevkiyat ağını kurarak çiftçilerimize hizmet ve alt yapı kalitesini arttırarak gerekli danışmanlık görevini üstlenmektedir.
Üstün kalite, uygun fiyatlı tarım ürünleri anlayışı çerçevesinde sürdürülebilir bir tarım üretimi yakalamak ve piyasa üstünlüğünü elde tutmak esas hedeftir.
Sedef Tarım Mühendislik başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçen, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretebilen bir firma olmayı amaçlamakta ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Niyazi Sögüt
Web Sitesi: http://sedef-tarim-muhendislik.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Sedef Tarım Mühendislik
Adres: saha mah. taşköprü cad. no:12/b, nizip, Gaziantep, 27700, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (551) 205-24-61, +90 (545) 519-64-83
Web sitesi: sedeftarimmuhendislik.com